novezamky.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Nové Zámky

Akcie 1-8 z 8

AKCIE A PODUJATIA Nové Zámky a okolie

Vojnoví psi

23.8. - 24.8.2016 / 19:00

Miesto konania: nám. Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
23.8.2016 - 19:00-ST, 24.8.2016 - 19:00-Maďarský dabing, Vojnový biznis nieje len tak! Pravdivý príbeh dvoch mladých mužov, David Packouz a Efraim Diveroli, ktorí získali zákazku 300 miliónov dolárov od Pentagonu na vyzbrojenie amerických spojencov v Afganistane.

Vojnoví psi

Najkrajší deň

25.8. - 25.8.2016 / 19:00

Miesto konania: nám. Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
-český dabing Najlepšia párty je tá posledná Svojrázny, upätý a ambiciózny klavirista Andi sa stretáva s flegmatikom a pohodárom Bennom a obaja zisťujú, že majú jedno spoločné. Títo dvaja tridsiatnici majú na krku diagnózu smrteľnej choroby a na dvere im už klope zubatá s kosou. Jeden presvedčí druhého, že majú ideálnu príležitosť vykašľať sa na akúkoľvek zodpovednosť. Spoločne utečú z hospica s cieľom poriadne si vyhodiť z kopýtka a užiť si tie najbáječnejšie dni v živote. Veď kedy inokedy ak nie teraz… Napožičiavať si peniaze alebo nakúpiť kopu vecí na splátky je jednoducho geniálny nápad, ako prísť k rýchlym prachom, a obaja smrteľne nažhavení tridsiatnici vyrážajú prvou triedou na fantastický výlet po Afrike. Pre hypochondra Andiho je začiatok výpravy malou nočnou morou, zatiaľčo Benno má svoj tajný plán. Ich cesta sa skladá z radu zábavných aj tragikomických situácií, až im nakoniec ponúkne to, po čom túžili – ten Najkrajší deň

Najkrajší deň

Ben-Hur

26.8. - 28.8.2016 / 19:00

Miesto konania: nám. Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
26.8.2016 - 19:00-3D-ČT, 27.8.2016 - 19:00-ST, 28.8.2016 - 19:00-3D-Maďarský dabing, Brat proti bratovi. Otrok proti cisárovi. Ben-Hur je epický príbeh Ben-Hura (Jack Huston), potomka významného kniežacieho rodu z Jeruzalema, ktorého adoptívny brat Messala, vysokopostavený príslušník rímskej armády, krivo obviní zo zrady. Jeho rodina vrátane milovanej manželky skončí vo väzení a on sám je zbavený majetku a odsúdený na doživotné galeje. Po troch rokoch strávených na mori sa Ben-Hur vracia do vlasti s jedinou myšlienkou – pomstiť sa Messalovi za všetky príkoria, ktoré mu spôsobil. Vyzve ho preto na súboj v pretekoch štvorzáprahov, aby dokázal, že pravda a víťazstvo stoja na jeho strane.

Ben-Hur

Pete a jeho drak

27.8. - 28.8.2016 / 17:00

Miesto konania: nám. Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
27.8.2016 - 17:00-3D-SD, 28.8.2016 - 17:00-3D-SD, Dlhé roky udivoval starý rezbár, pán Meacham (Robert Redford), deti zo susedstva rozprávkami o divokom drakovi, ktorý žije hlboko v lesoch severozápadného pobrežia Spojených štátov. Pre jeho dcéru Grace (Bryce Dallas Howard), správkyňu v miestnom národnom parku, sú jeho príbehy len divokými historkami... kým nestretne malého Peta (Oakes Fegley). Pete je záhadný, desaťročný chlapec, ktorý nemá ani rodinu, ani domov, a ktorý tvrdí, že žije v lesoch s obrím zeleným drakom menom Elliot. A podľa Peteovi popisu sa Elliot v mnohom podobá drakovi z historiek pána Meachama. Za pomoci Natalie (Oona Laurence), jedenásťročneho dievčatka, ktoreho otec Jack (Wes Bentley) vlastní miestni pílu, sa Grace vydáva zistiť, odkiaľ sa Pete vzal, kam patrí a že jeho drak existuje...

Pete a jeho drak

Krotitelia duchov

29.8. - 31.8.2016 / 19:00

Miesto konania: Námestie Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
Predstavenia: vždy o 19:00, Chris Hemsworth, Melissa McCarthy a Kristen Wiig v hlavných úlohách komédie, v ktorej prídu na scénu nekompromisné krotiteľky duchov! Hrajú: Andy Garcia, Bill Murray, Chris Hemsworth, Melissa McCarthy

Krotitelia duchov

Smrtiaci príliv

30.8. - 31.8.2016 / 19:00

Miesto konania: nám. Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
30.6.2016 - 19:00-ST, 31.6.2016 - 19:00-ST, Mrazivý triler, v ktorom mladá žena uviazne na boji na otvorenom mori a okolo nej krúži veľký biely žralok. Surfistka Nancy si ani nemohla vybrať krajší deň na zdolávanie vĺn. Odľahlá pláž pripomína raj na zemi, no nevinné surfovanie sa čoskoro zmení na peklo. Z mora sa totiž vynorí hrozba - veľký biely žralok, ktorý Nancy síce zraní, no napriek tomu sa jej podarí dostať na neďalekú bóju. Žralok sa však svojej koristi tak ľahko nevzdá a okolo bóje trpezlivo krúži. Pobrežie je síce vzdialené len 200 metrov, no so stúpajúcim prílivom je žralok k svojej koristi každou minútou bližšie... Nancy tak musí musí pozbierať všetku odvahu, aby sa dostala bezpečne na breh.

Smrtiaci príliv

Doba ľadová: Mamutí tresk

30.8. - 30.8.2016 / 17:00

Miesto konania: Námestie Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
Jégkorszak: A nagy bumm (Ice Age: Collision Course) Snaha veveričky o získanie žaluďa ju doslova katapultuje mimo Zeme, kde nešťastnou náhodou spôsobí sériu kozmických udalostí, ktoré ohrozujú planétu. Kvôli záchrane pred nebezpečnou situáciou o prežitie Manny, Sid, Diego a zvyšok stáda opustia svoj domov a vydajú sa znovu na púť plnú vzrušenia, úspechov i neúspechov, no hlavne dobrodružstva na cestách. Počas svojich potuliek narazia na množstvo nových kamarátov, ale aj na nových nepriateľov, ku ktorým patrí aj brat jedného z ich starých nepriateľov.

Doba ľadová: Mamutí tresk

Príbeh lesa

31.8. - 31.8.2016 / 17:00

Miesto konania: Námestie Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
Po úchvatných dokumentoch Putovanie vtákov a Oceány prichádza dvojica Jacques Perrin a Jacques Cluzaud s Príbehom lesa. Nie toho tropického pralesa s exotickými zvieratami, ale toho nášho, ktorý máme na dosah, a ktorý pulzuje prekvapivo bohatým životom. Tvorcovia nakrúcali dokument štyri roky, s využitím tých najmodernejších technológií, na desiatkach lokalít po celej Európy, dokonca sami žili v lese so sledovanými divokými zvieratami. Iba vďaka unikátnym metódam nakrúcania dokážu autenticky prerozprávať príbeh lesa od doby ľadovej až po súčasnosť a zachytiť vzrušujúci kolobeh života v ňom, ktorý ohromí dospelých aj detských divákov.

Príbeh lesa
Akcie 1-8 z 8

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Nové Zámky-Bánov, Dvory nad Žitavou, Hurbanovo, Kolárovo, Palárikovo, Podhájska, Šurany, Úľany nad Žitavou, Tvrdošovce,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang