novezamky.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Nové Zámky

Akcie 1-6 z 6

AKCIE A PODUJATIA Nové Zámky a okolie

Božská Florence

29.9. - 29.9.2016 / 17:00

Miesto konania: nám. Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
Komédia, Životopisný Fascinujúci pravdivý príbeh o najhoršej speváčke na svete. Hriešne bohatá Florence Foster Jenkins (Meryl Streep) je v roku 1944 na výslní vrcholu newyorskej spoločnosti. So svojím manželom a manažérom v jednej osobe, St. Clair Bayfieldem (Hugh Grant), veľkorysým patrónom klasickej hudby, zahŕňajú mestskú smotánku výberom slávnych operných árií v podaní samotnej božskej Florence. Jediným nedostatkom jej vystúpení je skutočnosť, že Florence nielenže nedokáže udržať pri speve melódiu, ale jej hudobné nadanie a hlas sú jednoducho príšerné. Takúto drobnosť však dokáže dobrý milujúci manžel vyriešiť. Bayfield udržuje svoju Florence v presvedčení, že jej spev je priamo nadpozemsky krásny. A tak Florence vždy spieva pre starostlivo vybrané a zaplatené publikum, či veľmi lojálnych priateľov. Povzbudená svojimi úspechmi, Florence sa rozhodne splniť si celoživotný sen: vystupovať v Carnegie Hall. Vo svojej neskrotnej štedrosti rozdá na svoj chystaný koncert tisíce vstupeniek veteránom vracajúcich sa z vojny. Bayfield, ktorý ju láskyplne chráni pred krutou pravdou, musí čeliť najťažšej výzve svojho života... Uznávaný britský režisér Stephen Frears (Kráľovná, Philomena) obsadil do hlavnej roli Florence všestranne talentovanú a stále krásnu Meryl Streep, ktorá na rozdiel od svojho skvelého speváckeho výkonu v muzikáli Mamma Mia, musela teraz dokázať spievať čo najviac falošne. Jej elegantného, aristokratického manžela stvárnil okúzľujúci a neodolateľný Hugh Grant. Božská Florence je film, ktorý musíte počuť, aby ste uverili.

Božská Florence

V lúčoch slnka

29.9. - 30.9.2016 / 19:30

Miesto konania: nám. Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
Dokument Téma: Český pohled Severokorejská dívka Zin-mi se připravuje na oslavy výročí nejvyššího vůdce Kim Čong-ila. Uznávaný ruský dokumentarista Vitalij Mansky dostává povolení sledovat celou její rodinu. Ovšem je mu umožněno filmovat pouze podle pečlivě připraveného scénáře, aby nic nenarušovalo obrázek života spokojeného lidu. Přesto je snímek úplným opakem propagandy. Dokumentaristé totiž nechali běžet kameru i ve chvílích, kdy jsou scény předem aranžovány severokorejskými „režiséry“. Nebo ji namířili na usvědčující detaily, které mistrům manipulace unikly. Záběry, které neměly nikdy vzniknout, umně vložili do příběhu o zdánlivě šťastném životě v novodobé potěmkinovské vesnici.

V lúčoch slnka

Deepwater Horizon: More v plameňoch

30.9. - 2.10.2016 / 19:30

Miesto konania: Nám. Ľ. Štúra 2357/2, Topoľčany
30.9. - 2.10. - 19:30, 2.10. - 19:30-MD, Triler, Akcia, Dráma Akčný thriller nakrútený podľa skutočnej udalosti o ropnej plošine, ktorá sa následkom veľkej explózie potopila a spôsobila najväčšie ropné zamorenie v americkej histórii.

Deepwater Horizon: More v plameňoch

Deepwater Horizon: More v plameňoch

30.9. - 30.9.2016 / 19:30

Miesto konania: nám. Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
Triler, Akcia, Dráma Akčný thriller nakrútený podľa skutočnej udalosti o ropnej plošine, ktorá sa následkom veľkej explózie potopila a spôsobila najväčšie ropné zamorenie v americkej histórii.

Deepwater Horizon: More v plameňoch

Bociany

1.10. - 2.10.2016 / 15:00

Miesto konania: nám. Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
1.10. - 15:00-MD, 2.10. - 15:00, Nájdi svoj kŕdeľ Bociany nosia deti... alebo to tak aspoň bolo. Teraz doručujú balíky pre globálneho internetového giganta Cornestore.com . Junior, najlepší bocianí doručovateľ spoločnosti, má byť povýšený, náhodne však aktivuje stroj na výrobu detí, ktorý vyprodukuje rozkošné dievčatko. Zúfalo sa snaží doručiť tento balík bez problémov, než to prekukne šéf . Junior a jeho priateľ Tulip , jediný človek na Bocianej hore, tak preteká s časom a pokúša sa o svoju vôbec prvú dodávku dieťaťa.

Bociany

Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej

1.10. - 2.10.2016 / 17:00

Miesto konania: nám. Gy. Széchényiho 9, Nové Zámky
1.- 2.10. - 17:00, Fantasy Utečte všednosti a oddajte sa neobyčajnému. Nezabudnuteľný filmový zážitok sľubuje ďalší snímok z dielne vizionárskeho režiséra Tima Burtona podľa rovnomenného úspešného románu. Vďaka tajomným stopám, ktoré Jakeovi zanechá jeho milovaný dedko, a ktoré poodhaľujú tajomstvo iných svetov a doby, Jake objaví čarovné miesto, známe ako domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej.

Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej
Akcie 1-6 z 6

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Nové Zámky-Bánov, Dvory nad Žitavou, Hurbanovo, Kolárovo, Palárikovo, Podhájska, Šurany, Úľany nad Žitavou, Tvrdošovce,
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang